Perfumy

Wyświetlanie 1–12 z 284 wyników

Uwielbiamy perfumy

I mamy nadzieję, że to po prostu widać!

Mamy prawdziwego hopla na punkcie perfum. W końcu nie weszliśmy na ten rynek z przypadku – wiemy i jesteśmy przekonani, że to po prostu przeznaczenie 😉 Nasi klienci podzielają tę pasję, nasi klienci również bez dobrych perfum nie wyobrażają sobie życia – i właśnie dlatego wybierają zakupy w naszym sklepie internetowym! Jak jednak z setek propozycji wybrać perfumy idealne dla siebie? Czym się kierować? Jest wiele taktyk. Przedstawimy Ci kilka z nich, a Ty sam zadecydujesz, które rozwiązanie jest najlepsze dla Ciebie.

Testy w sklepie stacjonarnym

Tego się nie da zrobić przez internet! Choć nie ukrywamy, że chcielibyśmy, żeby wystarczyło potrzeć ekran i TO poczuć 😉 Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żebyś przed zakupem wybrał się do drogerii i skorzystał z możliwości sprawdzenia zapachu. Choć ostrzegamy, że droga jest wyboista: nie sposób wypróbować kilkunastu zapachów jednego dnia – skończy się to nie tylko bólem głowy, ale i niemożnością rozróżnienia, które zapachy rzeczywiście nam się podobają. Najlepiej więc, aby ten proces trochę rozłożyć w czasie, lub pójść do sklepu, mając listę z ograniczonym wyborem.

Jak ograniczyć wybór perfum?

Nie ma sensu wąchać kilkudziesięciu zapachów przed zakupem. Lepiej wiedzieć, jakie zapachy nam się podobają i ograniczyć się do testu kilku czy kilkunastu w tej samej kategorii. Lubisz kompozycje słodkie, kwiatowe, orientalne, cytrusowe, orzeźwiające, ciężkie? Warto to ustalić, a następnie zrobić listę konkretnych perfum, które mają szanse nam się spodobać. Z takim ograniczonym wyborem będziemy mieli okazję szybciej trafić na ideał.

Reklama i marki

Często w zakupie kierujemy się również innymi, niż sama kompozycja zapachowa wytycznymi. Podobają nam się flakoniki. Przyciągają nas perfumy, które widzieliśmy w reklamach telewizyjnych, często sygnowane przez ulubione gwiazdy. Często kierujemy się również historią zapachów, ich popularnością, czy renomą – trudno o większy klasyk w przypadku perfum damskich niż Chanel No.5, a dla mężczyzn Dior Sauvage. Na listach top od lat pokazują się te same zapachy, uwielbiane przez miliony na całym świecie, więc wybierając je, zwiększamy prawdopodobieństwo, że trafimy idealnie.

Najpopularniejsze zapachy dla mężczyzn

Jeśli chodzi o kultowe perfumy dla mężczyzn, poza wspomnianym już Dior Sauvage, warto zwrócić uwagę na kilka innych propozycji: Terre D’Hermes, Davidoff Cool Water, Guerlain Vetiver czy Dior Fahrenheit. Jeśli szukasz w perfumach męskich klasyków, zacznij swoje poszukiwania od tych flakoników. To zapachy, które uwielbiają pokolenia!

Najpopularniejsze zapachy dla kobiet

Rankingi perfum damskich to dobre miejsce na poszukiwania nie tylko perfum dla siebie, ale i na prezent. Zapachy, które od lat nie schodzą z list przebojów mają wiekszą szansę na spodobanie się obdarowanej, niż losowo wybrany flakonik. Z perfum damskich warto rozważyć Lancome La Vie Est Belle, Calvin Klein Euphoria, Chanel Coco Mademoiselle, Yves Saint Laurent Libre, czy Dior J’adore.